Kompleksowy remont łazienki

Dziś klienci wymagają kompleksowości przy wykonywaniu usług. Naszym klientom proponujemy 100% kompleksowość podczas remontów. Prowadzimy program "rekomendowany wykonawca" w ramach którego współpracujemy z wybranymi i sprawdzonymi przez nas firmami remontowymi. W ramach programu przygotujemy Państwu pełną wycenę remontu mieszkania/ domu/ łazienki zawierającą całe wyposażenie oraz koszt usługi remontowej.

Korzystając z programu "rekomendowany wykonawca" po Państwa stronie leży tylko zaakceptowanie projektu łazienki - całą resztą zajmuje się nasza firma.

Podczas remontu nasz specjalista ds. remontowych nadzoruje jego przebieg, abyście mieli Państwo pewność, że wszystko jest wykonywane zgodnie z założeniami projektu i sztuką budowlaną.

"rekomendowany wykonawca" to firma remontowa, która przed rozpoczęciem współpracy z nami została sprawdzona pdczas wykonywania remontów z punktu widzenia zgodności wykonywanych prac ze sztuką budowlaną oraz po wykonaniu remontu z punktu widzenia estetyki wykonanych prac.

 

 

Zapraszamy do wspóracy!  tel. 530 505 202