Praca

Obecnie poszukujemy:

Przedstawiciel handlowy na terenie woj. śląskiego

Obszar działania: woj. śląskie

Zakres obowiązków:

  • realizacja planów sprzedaży poprzez aktywną sprzedaż i dystrybuję oferowanych przez nasza firmę produktów,
  • utrzymanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami,
  • pozyskiwanie nowych klientów i odbiorców,
  • identyfikacja potrzeb klientów oraz reagowanie na ich indywidualne potrzeby,
  • budowa długotrwałych relacji z klientem.

Wymagania:

  • znajomość branży wyposażenia wnętrz,
  • doświadczenie na stanowisku przestawiciela handlowego lub naturalny dar:)
  • komunikatywność, kreatywność oraz umiejętność szybkiego uczenia się,
  • zaangażowanie,
  • mile widziane studia na kierunku artystycznym: grafika, architektura wnętrz itp.
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • samochód służbowy, telefon, tablet oraz laptop,
  • samodzielność oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • system prowizyjny

Dokumenty aplikacyjnę proszę wysyłać na adres: lukasz@vocco.pl