Łazienki

Projekt 3D łazienki

GRATIS!

 

Zapraszamy do naszego Studia Łazienek w Będzinie, gdzie przy gorącej kawie lub zimnej wodzie;) spokojnie i w miłej atmosferze stworzymy piękny projekt Państwa łazienki z wybranych przez Państwa płytek ceramicznych i armatury. Służymy doradztwem w zakresie kolorystyki, technik sanitarnych i aranżacji wnętrza. Zapraszamy już dziś po szczegółu do naszego salonu!

Czego potrzebujemy aby przystąpić do projektu łazienki? Przede wszystkim:

  • Państwa czasu, aby wybrać płytki i ustalić styl w jakim będziemy projektować łazienkę,
  • wymiarów łazienki tzn.: rzut z góry z wymiarami wszystkich ścian (należy zmienić także ściany przeciwległe, ponieważ ich rozmiar może się różnić), wysokość pomieszczenia, szerokość drzwi.Jezeli w lazience znajduje się okno - rzut boczny ściany z oknem, szerokość i wysokość okna, wymiar na jakim zaczyna sie okno, głabokość wnęki okiennej (jezeli jest)

Od momentu otrzymania tych podstawowych informacji potrzebujemy kilka dni, żeby przygotować Państwy pierwszą koncepcję łazienki. Podczas kolejnego spotkania ustalamy ewentuale zmiany i korekty do wizualizacji.

Po zaakceptowaniu ostatecznej wersji projektu dostajecie Państwo pełna wycenę wyposażenia łazienki od kleju w górę. Oznacza to, że w wycenie znajdą się większość lub wszystkie potrzebne do wyposażenia produkty m.in.: klej, płytki, fuga, ceramika (miski, bidety, umywalki itp.), armatura (baterie wannowe, prysznicowe, umywalkowe itp.), zaworki, grzejnik, kabiny prysznicowe, wanny, lustra, wieszaki, mydelniczki itp.

Wycena ma na celu przedstawienie całkowitego kosztu wyposażenia łazienki tak, abyście nie byli Państwo zaskoczeni dodatkowymi kosztami w trakcie remontu.

W trakcie analizy wyceny mamy możliwość podmiany/zamiany/usunięcia produktów, które Państwa zdaniem nie są atrakcyjne pod względem estetycznym bądź cenowym. Służymy pomocą w wyszukiwaniu produktów, które w 100% spełnią Państwa oczekiwania.

W wycenie mozemy także umiescić koszt wykonania remontu łazienki oraz przybliżony koszt materiałów budowlanych. Więcej na ten temat w zakładce "kompleksowe remonty"