Aranżacje wnętrz

Studio Vocco zajmuje się kompleksowym projektowaniem wnętrz mieszkalnych, a także pojedynczymi przestrzeniami mieszkalnymi np. łazienka, kuchnia, sypialnia, salon. Dzięki naszej pasji, wiedzy oraz zaangażowaniu naszego zespołu każdemu wnętrzu nadamy unikatowy charakter oraz dostosujemy je do stylu życia właścicieli. Nasz zespół projektuje przestrzenie funkcjonale, komfortowe oraz estetyczne, niezależnie od skali obiektu. Zajmujemy się nie tylko projektem, ale również wykonawstwem. Uczestniczymy aktywnie podczas realizacji projektu oraz koordynujemy projekt wykonawczy. Dobre samopoczucie klient i jego zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Naszym zadaniem jest stworzenie wnętrze idealnego dla potrzeb klienta zarówno pod względem funkcjonalnym, estetycznym jak i finansowym.

Etap I

  • W pierwszym etapie najważniejsze jest dla nas zapoznanie się z oczekiwaniami klienta, określeniem jego potrzeb dotyczących wnętrza i aranżowanej przestrzeni.

Etap II

  • inwentaryzacja wnętrza
  • opracowanie koncepcji układu funkcjonalnego
  • wizualizacja wnętrza
  • dobór materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz

Etap III

  • opracowanie końcowego projektu wnętrza
  • zestawienie kosztów wyposażenia

W naszej ofercie także nadzór autosrki nad wykonywanym projektem, doradztwo w zakresie doboru materiałów w sklepach i salonach.

Zapraszamy do współpracy z naszym zespołem!

 

Projektowanie / aranżacje wnętrz wraz z nadzorem autorskim na terenie: woj. śląskie, małopolskie, opolskie, dolnoślaskie (Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Sławków, Bytom, Czeladź, Będzin, Jaworzno, Olkusz, Mikołów, Kraków, Psary, Sarnów, Malinowice, Wrocław, Opole i okolice)

Projektujemy oczywiściena terenie całej Polski i Europy, ale wtedy opcja adzoru autorskiego to uzgodnienia indywidualnie.

 

Nasz adres:

Studio Vocco Agata Radkow

ul. Sączewskiego 13/2

42-500 Będzin

tel. 530-505-202 / 660 522 511

{galeria id=3}